درباره ما

طراحی سایت یکی از قدم های اولیه و مهم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب، برای هر کسی مشکل بوده و جزء یکی از دغدغه های افرادی است که قصد دارند سایت برای خود راه اندازی کنند. با وجود این همه شرکت و سایت که در زمینه خدمات طراحی سایت فعالیت می کنند شاید انتخاب یکی از آن ها کار آسانی نباشد.

طراحی یک سایت همه چیز تمام و قابل قبول هم مثل قدیم ها یک کار ساده و پیش پا افتاده نیست! درست است که به لطف سایت سازهای رایگان مثل وردپرس هر کسی که اراده کند می تواند برای خود یک وب سایت طراحی کند ولی طراحی یک سایت خصوصا برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ به این سادگی ها هم نیست! چون امروزه رابط کاربری و تجربه کاربری یکی از مهمترین عوامل در جذب مخاطب است که طراحی آن کار ساده ای نیست و بسیار تخصصی است.

به همین دلیل انتخاب یک شرکت طراحی سایت مطمئن که تمام نیازهای شما را برای راه اندازی یک سایت مناسب برطرف کند کار ساده ای نیست. باید دقت بیشتری در انتخاب خود کنید. اینکه شرکت طراحی سایتی قدیمی است یا بر عکس جدید است ولی در رتبه های اول نتایج جست و جوی گوگل دیده می شود اصلا فاکتور مهمی در بهترین بودن آن نیست. فاکتورهای مهم تری در بهترین بودن ملاک است که در ادامه بیشتر در مورد آن ها صحبت می کنیم.

شرکت پرتالگرام بالغ بر دو دهه خدمتگذاری با مدیریت مهندس مجتبی شادکام و گروهی از متخصصین در این حوزه آماده خدمتگذاری به صنعت فضای مجازی میباشد